Úklid domácnosti

Paní na úklid

Jste zaneprázdnění? Urgentně poptáváte pomoc s úklidem domácnosti? Hledáte paní na úklid? Najit a objednat služby paní na úklid domácnosti dnes může jakákoliv hospodyně a to i bez větších finančních nákladů. Ceny služeb Riks Heart jsou tradičně velmi přátelské. Samozřejmostí je zajištění dokonalé čistoty a pořádku ve Vaší domácnosti, kterých si zkratka nelze nevšimnout! Povinnosti a konkrétní úkoly projednáte s našimi pracovníky dopředu. Kupříkladu, jestli byste potřebovali také vyprat a vyžehlit prádlo nebo jsou-li do její povinností zahrnuty fyzicky náročnější práce (leštění podlah, mytí oken). Na rozsahu a charakteru prací je potřeba se vždy domluvit předem. Pokud si však přejete, aby paní na úklid poskytovala dodatečné služby pro domácnost, musíte s ní domluvit hodinovou mzdu za dodatečné služby.

Ceník služeb: Paní na úklid - od 130 Kč

Objednat službu

Jednorázový úklid

Jednorázový úklid je určen pro udržení čistoty ve Vaší domácnosti, nikoli s cílem uklidit místnost, která nebyla uklizena po dlouhou dobu. Pro tento účel je nutné použít službu Generální úklid. Při provádění udržovacího úklidu, probíhá odstranění prachu a lehkých nečistot, které nevyžaduje použití speciálních, prudce působících, agresivních chemických prostředků a dlouhodobého úsilí mechanické práce, využití abrazivních materiálů.

Ceník služeb pro domácnosti.

Objednat službu

Pomoc v domácnosti

Najít a najmout pomocnice v domácnosti může jakákoliv žena - nesčetné bohatství zde není nutné. Ceny Riks Heart jsou, jako vždy, přijatelné pro veřejnost, zejména s ohledem na úsporu osmi (u neprofesionálů – spíš 15-16) hodin času a úsilí, zachráněnou manikuru a skvělou náladu. A samozřejmě dokonalou čistotu a pořádek ve Vaší domácností, které prostě nelze přehlédnout!

Ceník služeb pro domácnosti.

Objednat službu

Generální úklid bytu

Generální úklid bytu je proces velmi pracný a časově náročný. Riks Heart (Královské srdce) postará se o to, aby jste byli spokojeni s výsledky! Generální úklid bytů v Praze provádíme za rozumnou cenu, naše firma má flexibilní systém slev a bonusů. Kvalitní generální úklid domácnosti pro Riks Heart – je záležitost cti, proto při jeho provádění používáme pouze profesionální přístup. Naši specialisté pozorně zkoumají objekt, zvolí vhodný inventář a domácí chemii.

Ceník služeb pro domácnosti.

Objednat službu

Generální úklid rodinného domu

Vždy je velice příjemně se vrátit do prostorného domu, kde je čisto a útulno, každá věc je na svém místě, každý obyvatel domu se může uchýlit do ústraní v samostatném pokoji. Ve vlastním rodinném domě si lze odpočinout od každodenních starostí, týkajících se života ve městě, sezvat hosty a strávit celý den na čerstvém vzduchu. To je ale smůla, že úklid apartmánů, na rozdíl od skromných bytů, přináší hodně starostí! Kolik toho musíte vyčistit a umýt, ale čas je drahá věc, ne každý obyvatel města ho má dostatek. Vždycky se najdete řešení, protože Riks Heart (Královské srdce) udělá jakoukoliv práci, dokonce i ten nejnáročnější úklid obytných domů.

Ceník služeb pro domácnosti.

Objednat službu

Péče o seniory

V rámci péče o seniory nabízíme především následující služby: pomoc při denních činnostech, příprava jídla, nákupy, praní prádla, doprovod k lékaři, společenská činnost a další činnosti dle požadavků a potřeb klienta.

Cenik - péče o seniory a hendikepované.

Objednat službu

Doučování dětí i dospělých

Jsme připraveni pomoci s výukou všech obvyklých předmětů od základní školy, přes školu střední, až po vysokou školu. Pomůžeme dětem naučit se psát a ty starší připravíme k maturitě.

Ceník - doučování dětí i dospělých

Objednat službu

Hlídání dětí

V rámci služby hlídání dětí nabízíme především hlídání - jednorázové, dlouhodobé, v českém i cizím jazyce AJ, NJ, FJ, RJ, ad., hlídání u chůvy, hlídání nemocných dětí, hlídání na dovolenou, ranní doprovod (odvoz) dětí do jesliček, školky, družiny, kroužků, odpolední vyzvedávání z jesliček, školky, družiny, kroužků, doprovod např.

Ceník - hlídání dětí.

Objednat službu