Úklid po rekonstrukcích

Úklid po rekonstrukcích

Úklid po rekonstrukcích

Úklid po rekonstrukcích

Úklid po rekonstrukcích – Rekonstrukce je důležitým a pracným procesem. Každá rekonstrukce však někdy končí a zdá se, že veškeré potíže máte za sebou. Bohužel však tomu tak není. Zbývají ještě úklidové práce. Jak uklidit po rekonstrukci, aby nedošlo k ušpinění nových nátěru na zdích a stropech?

Jak kompletně vyčistit okna od nesmazatelných barevných skvrn? Tyto problémy mohou být vyřešeny pomocí služeb úklidové firmy.Úklid po rekonstrukcích

V Praze je dobře známa společnost Riks Heart. Čištění bytů po rekonstrukcích je obvyklou prací pro zaměstnance této firmy. Není třeba se obávat o vzhledu rekonstruované místnosti. Nejen že neztratí svůj nový vzhled, ale naopak se Vám renovovaný pokoj či kuchyně ukáže v celé své kráse. Cleaning je prováděn pomocí velmi účinných prostředků, které však nereagují s nátěry. Neovlivní to barvu ani texturu povrchů.

Specialisté ve svém oboru přesně ví čím je třeba provést čištění aby získat maximální výsledek a zároveň nic nepoškodit. Tato služba může být provedená nejen v domech nebo bytech. Skuteční odborníci dokážou ji provést i v jiných objektech, a to včetně kanceláří, skaldů, sportovních zařízení, průmyslových objektů atd.

Úklid po rekonstrukcích 180 – 250 Kč s DPH

Objednat službu