Večerní úklid kanceláří

Večerní úklid kanceláří

Kancelář je tváří firmy a její vzhled utváří image organizace. Kanceláře s velkým počtem návštěvníků potřebují každodenní úklid hlavních a technických místností.

Každodenní úklid místností (kanceláří), který nabízíme, zahrnuje stírání prachu ze stolů a stolních lamp, parapetů, skříní a kancelářského nábytku a vyčištění kancelářské techniky, vypínačů a zásuvek. Provádíme i suché a mokré čištění podlahových krytin – koberců, dlažby, plovoucích podlah.

Zvláštní pozornost je věnována každodennímu úklidu speciálních místností – toalet a prostor, určených ke konzumaci potravy. Sanitární zóny podléhají každodenní dezinfekci. Kuchyňský nábytek a jeho vnitřní skleněné příčky se vytírají a kuchyňské vybavení se denně myje za použití čisticích prostředků. Staráme se také o vynášení odpadků do venkovních kontejnerů a o výměnu pytlů na odpadky.

Večerní úklid kanceláří

Každodenní úklid kanceláří a prostor lze provádět kdykoliv si to přejete – před začátkem pracovní doby nebo po práci a nemusíte být na pochybách ohledně kvality naší práce. Vedoucí skupiny a odpovědný manažer kontrolují provádění úklidových prací.

Večerní úklid kanceláří – nejlepší čas úklidu. Kvalitně‎!

♕Zavolejte nám kdykoliv se Vám to hodí anebo nám pošlete svůj požadavek prostřednictvím e-mailu.
♕Stačí nám zavolat: +420 608 274 712
♕Nebo napsat: valentynataborska@gmail.com